Powolanie KMPSPW dniu 31 lipca 2019 roku Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Janusz Halak powołał od dnia 1 sierpnia 2019 roku st.bryg. mgr. inż. Adama Dominikowskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

 

Uroczystość, w obecności zastępcy kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP st.bryg. Sławomira Herbowskiego oraz naczelnik Wydziału Kadr mł.bryg. Ewy Raciniewskiej, odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

St.bryg. Adam Dominikowski służbę rozpoczął w dniu 1 sierpnia 1988 roku rozpoczynając naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu tej szkoły w 1993 roku zajmował kolejne, coraz wyższe stanowiska dowódcze i kierownicze w Komendzie Rejonowej PSP w Toruniu, a następnie w Komendzie Miejskiej PSP w Toruniu. Od dnia 1 czerwca 2009 roku dowodził Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą tej komendy, a od dnia 1 marca 2012 roku został mianowany na stanowisko naczelnika Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Powolanie KMPSP

fot. KW PSP Toruń

⇐ COFNIJ

Pogoda